KONST / Litografier / Färglitografi 13967714
nr 1396 7714
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 182/460, daterad -72. Motivet: 34x26, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:28:55
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
900 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman